Поради від

ПП «Валантекс»

20 ден або 40 ден? Які колготки краще носити влітку?

Літо — це звичайно добре, проте навіть в липні іноді настає прохолода і тому мені знову довелося купувати собі колготки. Я задумалася, а які колготки носити влітку: 20 ден або 40 ден?

Що таке ден?

Якщо говорити зрозумілою мовою, то показник ДЕН характеризує щільність виробу. Сама щільність залежить від числа волокон і їх якості, а також їх відношення (%) до числа ниток.

Іншими словами, колготки 20 ден — тонкі, 40 — дещо більш щільні колготки, а вироби 60 і 100 ден — варіанти для прохолодної пори року.

20 ден або 40 ден? Що носити влітку?

Я відразу скажу, що собі купую для літніх прохолодних днів колготки і 20 ден, і 40 ден. У всіх це суто індивідуально і тому не беруся нав’язувати своєї думки іншим.

20 ден — це мій вибір, коли вранці на вулиці ще прохолодно, а до вечора стає жарко. Відчуваю себе максимально комфортно.

40 ден — віддаю перевагу носити, коли погода однаково прохолодна протягом усього дня.

А як вибрати дитячі колготки?

Варто відзначити, що сучасні виробники і для дитячих колготок використовують названий показник щільності.

Для доньки звичайно ж намагаюся купувати 40 ден, але в деяких випадках доводиться купувати і менш щільні вироби. Не так давно, донька виступала в складі хореографічного колективу і вимогою викладача були білі колготки щільністю 20 ден.

Продукція ПП «ВАЛАНТЕКС» — вигідна якість!

Ми пропонуємо панчішно – шкарпеткові вироби оптом на вигідних умовах. Відгуки наших постійних клієнтів  підтверджують, що працювати з нами вигідно та зручно.

Детально ознайомитися з усім асортиментом продукції ПП “Valantex” можна в каталозі. Лише загляньте туди та виберіть продукцію, яка Вас найбільше зацікавила. Щоб придбати товар або отримати консультацію зв’яжіться з нами за вказаними телефонами або на пошту.

20 ден або 40 ден? Які колготки краще носити влітку?
Догори
(098) 414—67—82
(050) 375—45—47