Про фабрику

ПП «Валантекс»

Жіночі панчохи та колготки оптом від ПП «Valantex» — прикраса ваших ніг!

Рівненська фабрика панчишно-шкарпеткових виробів ПП «Valantex» є одним з кращих виробників якісних колготок і панчох на ринку України.

Наша історія починається з 2010 року. Весь цей час ми розвивались , розширювали асортимент нашої продукції та підвищували її якість.

Панчохи, колготки, шкарпетки та гольфи виготовляються на високотехнологічному закордонному обладнанні. А наша продукція не поступається якістю та привабливістю європейським аналогам, проте вигідніша ціна та добротність матеріалів виготовлення – приємно Вас здивує.

Наші вироби широко представлені в більшості міст України торговими марками: «Fantasy» , «Intrigue» та «Пора в Школу».

Продукція ПП «Valantex» — вигідна якість!

Ми пропонуємо панчішно – шкарпеткові вироби оптом на вигідних умовах. Відгуки наших постійних клієнтів  підтверджують, що працювати з нами вигідно та зручно.

Детально ознайомитися з усім асортиментом продукції ПП “Valantex” можна в каталозі. Лише загляньте туди та виберіть продукцію, яка Вас найбільше зацікавила. Щоб придбати товар або отримати консультацію зв’яжіться з нами за вказаними телефонами або на пошту.

Для наших клієнтів створені зручні умови співпраці, які дозволяють працювати, як з великим, так і з дрібним рітейлом.

Головна наша мета — довести, що українська продукція у співвідношенні ціна / якість може конкурувати з відомими світовими брендами.

Ми беремо на себе повну відповідальність за дотримання належної якості нашої продукції (підтверджено висновками СЕС). Важливі аспекти ПП «Валантекс» – це довгострокове та взаємовигідне співробітництво.

Давайте працювати разом!

Догори
(098) 414—67—82
(050) 375—45—47